İZMİR İL KÜLTÜR VE TURİZM MÜDÜRLÜĞÜ

Beyrut Fam Trip

Lübnan’ın Başkenti Beyrut’ta faaliyet gösteren 9 seyahat acentesi temsilcisi 22-25 Eylül 2018 tarihleri arasında, İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü, Türk Havayolları, İzmir Ticaret Odası, İzmir Kalkınma Ajansı ve sektör desteği ile ilimizde ağırlamıştır. İzmir merkez, Foça, Selçuk ve Çeşme ilçelerimizi gezen grup, kültürel ve doğal güzelliklerimizi görmüş ve ilgililerle görüşmelerde bulunmuştur. 
22 Eylül Cumartesi günü İzmir Swiss Otel’e yerleşen konuklarımız burada alınan öğle yemeğinden sonra İzmir şehir turu yapmıştır. Akşam üstü Foça’ya giden konuklarımız burada yapılan geziden sonra Foça Mark Warner Phokaia Beach Resort akşam yemeği almıştır. 
23 Eylül Pazar günü grubumuz Selçuk Efes Turu yapmıştır. İlk olarak Meryem Ana Evi ziyaret edilmiştir. Efes Ören yeri gezisi sonrası AquaFantasy otel gezilmiş ve öğle yemeği de burada alınmıştır. Daha sonra İsa Bey Camii ve St.John Bazilikası ziyaret edilmiştir. İzmir’e dönen konuklarımız merkezde alışveriş molası vermiştir. Aynı gün akşamı Swissotel konuklarımızı, Satış ve Pazarlama Müdürü Doğu YAMAN ve Satış Direktörü  Özlem  DEMİRKIR ev sahipliğinde, özel bir akşam yemeğinde ağırlamıştır.
24 Ekim Pazartesi günü Swiss Otelde yapılan kahvaltıda İl Kültür ve Turizm Müdürü  Murat KARAÇANTA İzmir turizmi hakkında konuklarımıza bilgi vermiştir. İZFAŞ yetkilileri de konuklarımıza eşlik etmiştir. Daha sonra, İzmir medikal sağlık kuruluşları ziyaret edilmiş ve yetkililerle görüşmeler yapılmıştır. İzmir Ticaret Odası Yönetim Kurulu Üyesi Sayın Oğuz Özkardeş  konuklarımızı İzmir Ticaret Odası'nda ağırlamış ve kendilerine ilimiz hakkında bilgi vermiştir. İzmir Ticaret Odası Turizm Müdürlüğü tarafından organize edilen toplantı ve sonrası sektör temsilcileri ile yapılan ikili görüşmelerin kendileri için verimli bir çalışma olduğunu belirten konuklarımıza  Mine GÜNEŞ KAYA, Özlem ÖRS ve Ayşegül SELÇUKİ eşlik etmiştir.   
24 Ekim Pazartesi günü Çeşme ilçemize geçen ve akşamı Çeşme Ontur Otel'de konaklayan konuklarımız işletmeyi gezmiş ve hizmetleri hakkında bilgi almıştır. 
25 Eylül Salı günü Çeşme merkez, çarşı ve marina gezilmiştir. Ilıca plajı ve Boyalık Beach Oteli’de gezen konuklarımıza bu bölgede yer alan diğer beş yıldız otellerin de tanıtımı yapılmıştır.Daha sonra, Alaçatı İmren Han oteli gezen konuklarımıza Alaçatı konaklama,  yeme içme ve eğlence olanakları hakkında bilgi verilmiş olup,  konuklarımız Alaçatı’yı oldukça beğenmişlerdir. Konuklarımıza İmren Han Otel'den yerel üretim olan sakız lokumu, sakız reçeli, yöresel dokuma masa örtüsü ve Alaçatı kitabı hediye edilmiştir. ILICA HOTEL SPA & THERMAL RESORT'u gezerek burada öğle yemeği alan konuklarımız sonrasında havalimanından uğurlanmıştır. 

Beyrut Fam Trip Katılımcı Acenteler

Mireille Chedid  (Sales Manager-Away Travel)
Assem Bou Karroum (Counter Supervisor-Tania Travel)
Chirine El Bitar  (Office Manager-Bitar Travel)
NAJI Abdulkhalek (Outgoing Manager -VIP Travel)
Dr. Elie Anastasiadis  (Owner-Anastasiadis Travel
Sandra Ablaine Achkar  (General Manager-Anastasiadis Travel)
Mona El Ghorayeb  (General Manager -Ghorayeb Travel)
Sania Khalife (Office Manager - Al Assaad Travel)
Emmanuel ZGHAIB  (Vice General manager - Emmanuel Travel)
Can CAYIRCI (Sales Manager -THY BEYRUT)

DESTEKÇİLERİMİZ
İzmir Kültür ve Turizm Müdürlüğü
Türk Havayolları
İzmir Ticaret Odası 
İzmir Kalınma Ajansı 
Swissôtel İzmir 
Mark Warner Phokaia Beach Resort Otel, Foça 
AquaFantasy Otel, Selcuk
Ontur Otel, Çeşme
Ilıca Hotel Spa & Thermal Resort, Çeşme 

  • IMG-20180923-WA0012.jpg
  • IMG-20180923-WA0013.jpg
  • IMG-20180923-WA0018.jpg