T.C. KÜLTÜR VE TURİZM BAKANLIĞI İZMİR İL KÜLTÜR VE TURİZM MÜDÜRLÜĞÜ

6. İslam İşbirliği Teşkilatı Helal EXPO Fuarı Duyurusu

29 Kasım – 02 Aralık 2018 tarihleri arasında Sayın Cumhurbaşkanımızın yüksek himayelerinde ve katılımı ile gerçekleşmesi planlanan ve detay bilgileri ek dosyalarda bulunan, Dünya Helal Zirvesi 2018 ve organizasyon içerisindeki 6. İslam İşbirliği Teşkilatı Helal EXPO Fuarına  'İzmir'  olarak katılım sağlanacaktır.

İlgili resmi  kurumlarla tanıtım amaçlı olarak katılım sağlayacağımız söz konusu fuara ilimizde faaliyet gösteren üretici firmalarında kendi katılması oldukça büyük önem arz etmektedir.
Bu bağlamda, Helal sertifika standartlarının belirlenmesi, helal ticaretin geliştirilmesi, yeni pazarların oluşturulması ve bu pazarlara erişimin kolaylaştırılması amacıyla tüm dünyadan uzmanları ve sektör temsilcilerini, helal sektörü içerisindeki hedef kitle,  potansiyel alıcılar, ekosistemde aktif rol oynayan kurumlar ve kuruluşları bir araya getirerek Müslümanların helal ürün ve hizmetlerine yönelik ihtiyaçların karşılanması ve aynı zamanda helal ticaretine katkı sağlayan, helal finans, turizm, gıda,  tekstil gibi başlıca konularda tüm dünyada farkındalığı artırılması amaçlayan 6. İslam İşbirliği Teşkilatı Helal EXPO Fuarının  tüm üyelerinize duyurusunun yapılması ve katılmayı planlayan firmaların aşağıda iletişim bilgileri bulunan fuar firmasıyla irtibata geçmeleri hususunu bilgilerinize sunarız. 
İyi çalışmalar dileklerimizle.  

Murat KARAÇANTA
İl Kültür ve Turizm Müdür V.


Fuar Firması:
Discover Events
Yunus Emre Köseoğlu
Cep: 0 530 227 71 88

15 Temmuz Mahallesi, Gülbahar Caddesi,
1436. Sokak No:4
Güneşli Bağcılar/İstanbul -Türkiye
Tel:  +90  212 444 82 75
Fax: +90 212 485 55 79

2017 Etkinlik Özeti.pdf