T.C. KÜLTÜR VE TURİZM BAKANLIĞI İZMİR İL KÜLTÜR VE TURİZM MÜDÜRLÜĞÜ

TRAVEL TURKEY İZMİR TURİZM FUAR VE KONGRESİ 7-10 ARALIK 2017 TARİHLERİ ARASINDA FUAR İZMİR'DE

 

TRAVEL TURKEY İZMİR TURİZM FUAR VE KONGRESİ 7- 10 ARALIK 2017 TARİHLERİ ARASINDA  Fuarİzmir'de

TRAVEL TURKEY İZMİR TURİZM FUAR VE KONGRESİ 7- 10 ARALIK 2017 TARİHLERİ ARASINDA  Fuarİzmir'de

Türkiye’nin turizm alanındaki en önemli buluşmalarından biri olan Travel Turkey İzmir-Turizm Fuar ve Kongresi İZFAŞ-İzmir Fuarcılık Hizmetleri Kültür ve Sanat İşleri A.Ş ve TÜRSAB Fuarcılık Hizmetleri Tic. A.Ş. ortaklığıyla 11. kez 7-10 Aralık 2017 tarihleri arasında Fuarİzmir’de gerçekleşecektir. Bu yıl partner ülke Ukrayna, partner il ise Nevşehir olacaktır.    

Travel Turkey İzmir Fuarı kapsamında her yıl olduğu gibi bu yıl da fuara katılan firmalarla işbirliği yapmak üzere dünyanın farklı bölgelerinden Türkiye’ye turist gönderen tur operatörleri ve seyahat acentalarının karar vericileri fuara davet edilmektedir. Türk Hava Yolları’nın destekleriyle gerçekleştirilen bu özel program çerçevesinde, yurtdışından gelecek olan özel delegasyonlar fuar alanında özel ayrılan B2B görüşme alanında stant sahibi turizmcilerimiz ile bir araya gelerek iş bağlantıları yapmakta ve ülkenin turizm gelirlerini artıran sözleşmelere imza atmaktadırlar. Daha fazla bilgi için “Hosted Buyer” sayfasını http://www.travelturkeyexpo.com/hosted-buyer ziyaret edebilirsiniz.

Travel Turkey İzmir Fuarı, tüm dünyadan önemli turizm ve seyahat şirketleriyle buluşma ve iş bağlantıları kurma,  tüm özel ürün ve hizmetlerin kalitesini karşılaştırma, sektördeki yeni iş imkanlarından haberdar olma, ürün ve hizmet dağıtımı anlaşmalarını garanti altına alma, sektörün geleceği ile ilgili konferans, seminer, panel ve etkinliklere katılma, turizm sektöründeki en son trendler, iş imkanları ve sektör hakkında detaylı bilgi edinme, rekabet ortamını gözlemleme imkanı sağlamaktadır


Açılış töreni,etkinlik programı,shuttle programı ekte sunulmuştur.

acilis program
etkinlikler
shuttle

Fuar 2017.jpg